دانلود نرم افزار BDE Installer for Rad Studio 10 Seattle / 10.1 Berlin / 10.2 Tokyo Updated – ……. – …….

BDE Installer ابزاری برای نصب راحت BDE میباشد. BDE یا Borland Database Engin یکی از کامپوننتهای مهم دلفی برای اتصال به پایگاه های اطلاعاتی و انجام تراکنش های داده ای است. هرچند که این کامپوننت قدیمی و منسوخ شده است ولی هنوز هم بنا به دلایلی ممکن است برنامه نویسانی وجود داشته باشند که از این کامپوننت استفاده کنند. از طرفی نصب این کامپوننت در دلفی نیز داستانی مجزاست. در صورت نصب نادرست BDE یا زیرمجموعه های آن باعث میشود تا برنامه به درستی نتواند از قابلیتهای این کامپوننت استفاده کند و یا سایر برنامه ها با اختلال مواجه شوند. در ویندوزهای ۱۶ بیتی و ۳۲ بیتی مثل ویندوز ۹۵ و NT اطلاعات پیکربندی BDE به جای فایل ini در داخل رجیستری سیستم نصب میشود به همین خاطر پیکربندی درست قسمتهای مختلف BDE برای نصب کار دشوار و زمان بری خواهد بود.

BDE Installer ابزاری است که به شما اجازه میدهد تا این کامپوننت را بسیار راحت تر از حالت دستی پیکربندی و نصب کنید. بعضی از برنامه ها ممکن است تنها از قسمتهایی از کامپوننت استفاده کنند، مثلا ممکن است برنامه ای که نوشته اید تنها از جداول پارادوکس استفاده کرده باشد، با استفاده از BDE Installer میتوانید تنها این قسمت از BDE را در سیستم نصب کنید و بدین ترتیب در فضای مورد نیاز روی دیسک صرفه جویی زیادی به عمل آورید. همچنین امکان حذف کردن ایمن قسمتهایی از کامپوننت و یا حذف کامل آن از سیستم نیز فراهم است. در واقع استفاده از این ابزار کارهای تکراری و عملیات پیکربندی دستی را برای شرایط سیستمی مختلف ساده تر میکند و تنها با چند کلیک خواهید توانست کامپوننت BDE را در سیستم مورد نظر نصب و آماده استفاده کنید.

BDE Installer Compatibility:

Available only to registered users of Delphi 10 Seattle, C++Builder 10 Seattle, RAD Studio 10 Seattle, and Embarcadero All-Access XE

 

این ……. است.

دانلود BDE_Installer_for_RAD_Studio_Delphi_C_Builder_10.2_Tokyo

دانلود BDE_for_XE7_to_RX10.2

دانلود BDE Installer for 10.1 Berlin

دانلود BDE Installer for 10 Seattle

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۷ مگابایت


Posted in 1