دانلود نرم افزار DIUnicode 6.8.0 for D4-XE10.2 – ……. – …….

DIUnicode کتابخانه ای از کلاسها جهت خواندن و نوشتن محتوای یونیکد برای برنامه نویسان دلفی (Embarcadero / CodeGear / Borland) است. این کتابخانه اینکد و دیکد بیش از ۱۵۰ کاراکتر ست مختلف را پیاده سازی کرده است که از این بین میتوان به مواردی همچون : UTF-7, UTF-8, UTF-16, the خانواده ISO-8859 و کدپیجهای مختلف ویندوز و مکینتاش ، کاراکتر ست KOI8 و Chinese GB18030 اشاره کرد. اگر برنامه شما نیازمند هندل کردن متونی با کاراکترست های مختلف است، استفاده از این کتابخانه قطعا کار شما را ساده تر خواهد کرد و باعث بهبود سرعت توسعه و بهره وری شما میشود.

هم unicode reader و هم writer امکان کار با رشته ها، بافرها و جریانها را دارا هستند. به عنوان مثال شما میتوانید بدون نیاز به محل ذخیره سازی موقت و به صورت مستقیم از دیتابیسها، جریان های BLOB را بخوانید یا بنویسید. سیستم بافرینگ کارا در این کتابخانه کارایی و بهره وری بالا را تضمین میکند حتی برای پردازش فایلهای حجیم و بزرگ. DIUnicode صرفنظر از کاراکترست و یا اینکودینگ محتوا، خواندن و نوشتن متون یونیکد را همچون متنهای معمولی اسکی ساده میکند.

این کتابخانه بسیار سرعت بالایی در پردازش اطلاعات داراست حتی وقتی که با فایلهای بسیار بزرگ سر و کار دارد. هم در بخش خواندن و هم نوشتن مکانیزم بافر پیش بینی شده است که اجازه میدهد تا فایلهای بزرگ را به صورت تکه تکه خوانده و به این ترتیب از کاهش کارایی برنامه جلوگیری شود. DIUnicode به هیچ وجه نیازی به بارگذاری کامل فایل در حافظه ندارد که این باعث میشود تا نرخ تبدیل کاراکترست به حدود ۲۰مگابایت در ثانیه برسد.

 

فایلهای فولدر Crack را به تناسب نسخه مورد نظر خود در محل مناسب کپی کنید.

دانلود DIUnicode_6.8.0_for_D4-XE10.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹ مگابایت


Posted in 1