دانلود نرم افزار FlowCode Pro 7.1.1.0 – ……. – …….

Flowcode محصول شرکت Matrix Multimedia است که یکی از تولید کننده های کامپایلرهای میکروکنترلر می باشد. این شرکت دارای چهار محصول نرم افزاری به نام های Flowcode for PIC و Flowcode for AVR/Arduino و Flowcode for ARM و Flowcode for dsPIC/PIC24 می باشد که کاربران با استفاده از این نرم افزار  ها می توانند به ترتیب برای میکروکنترلرهای PIC و میکرو کنترلرهای AVR و میکروکنترلرهای مبتنی بر هسته ی ARM و میکروکنترلرهای خانواده PIC24 و DSPIC به زبان گرافیکی G برنامه نویسی کنند. در زیر می توانید بیشتر با این نرم افزار ها آشنا شده و ویژگی های آنها را ببینید.

 

معرفی نرم افزار Flowcode for ARM: 

Flowcode for ARM نرم افزاری برای برنامه نویسی میکرو کنترلرهای مبتنی بر هسته ی arm به زبان گرافیکی میباشد. یکی از مزیت های بزرگ این نرم افزار کارایی بالا در طراحی سخت افزار های الکترونیکی با میکرو کنترلر Arm میباشد. زبان گرافیکی فلوکد بسیار پرقدرت بوده و شما میتوانید به سادگی و در کمترین زمان سخت افزارهای جانبی از قبیل ۷-segment displays, LCD displays, Zigbee RF devices, TCP/IP modules و سایر موارد را راه اندازی کنید. کدی که فلوکد برای برنامه ریزی میکرو کنترلر تولید میکند بسیار معتبر بوده و کاملا بدون باگ و اشکال میباشد، این کد برای راه اندازی میکرو کنترلرهای که در سیستم های پیچیده الکترونیک به کار گرفته میشوند استفاده می شود.

 

معرفی نرم افزار Flowcode for AVR:

Flowcode for AVR میتواند بوسیله بلوک ها سخت افزار های جانبی نظیر ۷-segment displays, motor controllers, and LCD displays و…. را به سادگی راه اندازی کند. طرز کار ساده و یادگیری سریع، عدم وجود باگ و پشتیبانی کامپایلر از تمامی امکانات داخلی میکرو کنترلر Avr از مزیت های این کامپایلر می باشد. در این نرم افزار امکان شبیه سازی برنامه نوشته شده وجود دارد و در صورت نیاز می توانید برنامه ای را که با بلوک ها نوشته اید به زبان C تبدیل کنید.

 

معرفی نرم افزار Flowcode for PIC:

Flowcode for PIC همچون دو نرم افزار قبلی میتواند برای میکرو کنترلر های PIC که توسط شرکت میکرو چیپ تولید می شود، به زبان گرافیکی برنامه بنویسد. در این نرم افزار از سری های ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ میکروکنترلر های PIC پشتیبانی می شود، وجود راهنمای قدرتمند و وجود مثال برای راه اندازی اکثر بخش ها یادگیری مراحل کار را ساده تر می کند.

 

معرفی نرم افزار Flowcode_for dsPIC:

Flowcode for dsPIC دارای ویژگی های سه نرم افزار قبلی است و از میکروکتترلرهای فراوانی پشتیبانی میکند.

 

 

 

نحوه کرک کردن هر کدام از برنامه ها در فایل Readme موجود در پوشه keygen همرا با تصاویر آورده شده است. مراحل را به ترتیب انجام دهید.

برای وارد کردن Activation Key بر روی Enter Key کلیک کنید. سپس در کادر پایینی بر روی قفل کلیک کنید. محتوای موجود را کلا حذف کنید. در خط اول Name و در خط دوم Code را وارد کنید و Apply را بزنید.

کرک ورژن‌ی ۷ در برخی موارد عمل نمی‌کند و نرم‌افزار اجرا نمی‌شود؛ درصورت انتشار کرک کامل قرار می‌گیرد.

دانلود FlowCode_Pro 7.1.1.0

دانلود Flowcode_6.1.3.2

دانلود Flowcode_for ARM 4.3.8.64

دانلود Flowcode_for AVR 5.3.0.0

دانلود Flowcode_for PIC 5.2.0

دانلود Flowcode_for dsPIC 4.4.13.69

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

کامل‌ترین فیلم‌های آموزشی میکروکنترلرها و آردوینو (به زبان فارسی) – کلیک کنید

۲۳۵ مگابایت


Posted in 1