دانلود نرم افزار Hex Editor Neo Ultimate Edition 6.31.00.5980 + Portable – ……. – …….

Hex Editor Neo ابزاری مفید برای کاربران حرفه ای ویندوز است که با استفاده از آن ویرایش هرگونه فایل باینری و exe امکان پذیر خواهد شد. هگز ادیتور ابزاری نیست که کاربران عادی به آن نیاز داشته باشند، این نرم افزار بیشتر به کار متخصصین سخت افزار و برنامه نویسان می آید. با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید با داده هایی از جنس اسکی، هگز، دسیمال، float, double و داده های باینری کار کنید. یکی از مزیتهای این برنامه بر رقبای موجود کارایی و یا به عبارتی Performance آن است. تولید کننده ادعا میکند این برنامه از لحاظ کارایی نسبت به سایر نرم افزارهای موجود سرتر است.در کنار کارایی بالا، واسط کاربری برنامه نیز بسیار ساده طراحی شده است تا کاربران به جای درگیری با ظاهر برنامه وقت بیشتری روی اهداف خود صرف کنند.

کرکرها یا همان افرادی که ورژن کرک شده برنامه ها را برای شما تهیه میکنند از مخاطبان اصلی این برنامه و سایر هگز ادیتورها تلقی میشوند. توسط این برنامه با دو کلیک ماوس میتوانید تغییراتی که در فایلهای اجرایی برنامه ها ایجاد کرده اید را در قالب یک پچ یا الحاقیه به کاربران ارائه دهید. نگران تغییرات اشتباه نباشید، این محصول از بی نهایت undo/redo پشتیبانی میکند، لذا با خیال راحت میتوانید هر تغییری که دلتان میخواهد روی فایل اعمال کنید. فرقی نمیکند فایل شما exe باشید، dll,dat,avi,mp3,jpg و یا هر فایل دیگری، این نرم افزار ساخته شده است تا اطلاعات این فایلها را به صورت هگز در اختیار شما قرار دهد. کافی است تا دانش لازم برای تغییر این فایلها را داشته باشید.  برنامه تنظیمات مختلفی برای سفارشی کردن ظاهر نرم افزار ارائه نیز کرده است که با یکبار تنظیم درست آن برای همیشه از تغییرات بعدی بی نیاز خواهید شد.

Hex Editor Neo System Requirements

Windows XP  •  Windows Vista  •  Windows 7  •  Windows 8  •  Windows 2003  •  Windows 2008  •  Windows 2008 R2  •  Windows Server 2012  •  Windows 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Hex_Editor_Neo_Ultimate_Edition_6.31.00.5980

دانلود Hex_Editor_Neo_Ultimate_Edition_6.31.00.5980_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۷ + ۳۷ مگابایت


Posted in 1