دانلود نرم افزار iSeePassword Windows Password Recovery Pro 2.6.2.2 – ……. – …….

iSeePassword Windows Password Recovery نرم افزاری کاربردی برای برداشتن پسورد لاگین ویندوز است. تصور کنید رمز ورود به حساب کاربری خود در سیستم عامل ویندوز را فراموش کرده باشید، اکانت Administrator هم رمز داشته باشد و آن را نیز فراموش کرده باشید، دیسک ریست رمز ویندوز را هم در اختیار نداشته باشید. چه میکنید؟ احتمالا چاره ای جز فرمت کردن درایو و نصب مجدد ویندوز نخواهید داشت. اما صبر کنید ما راه حل بهتری سراغ داریم. با این برنامه در چند قدم ساده میتوانید رمز هر سیستم ویندوزی که فراموش کرده اید را بدون دردسرد ریست کنید.

کار با نرم افزار بسیار ساده است. کافی است تا این برنامه را از پایین همین صفحه دانلود کنید، بعد از نصب و اجرای برنامه، به صورت قدم به قدم راهنمایی میشوید تا یک دیسک بوت نجات تهیه کنید. این دیسک بوت میتواند یک دیسک فشرده باشد و یا حتی کارت حافظه، فلش مموری و سایر رسانه های ذخیره سازی. اکنون سیستمی که رمز آن را فراموش کرده اید با این دیسک بوت کنید و شاهد حذف شدن رمز عبور اکانت ویندوزی باشید. این برنامه قادر است انواع رمزها حتی اکانت ادمین را بردارد و به راحتی وارد محیط ویندوز شوید.

لازم به ذکر است که استفاده از این برنامه هیچ گونه تاثیری روی اطلاعات شما نخواهد داشت. برنامه فقط رمز ورود را ریست میکند و هیچ اطلاعاتی از سیستم حذف نخواهد شد. این برنامه به شما اجازه میدهد تا خیلی سریع یک اکانت ادمین جدید ایجاد کنید و در سایر اکانتها نیز دخل و تصرف داشته باشید. برنامه چیز خاصی برای سردرگم شدن ندارد. کافی است تا طی چند مرحله ساده دیسک نجات بسازید و بر روی هر سیستمی استفاده کنید. این برنامه برای همه کاربران ویندوزی به خصوص تعمیرکاران کامپیوتر که بعضا با این مشکلات بیشتر دست و پنجه نرم میکنند کاربرد فراوان دارد.

iSeePassword Windows Password Recovery System Requirements

OS : Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 (32-bit and 64-bit)

از اطلاعات فایل Key.txt برای رجیستر کردن نرم افزار استفاده کنید.

دانلود iSeePassword_Windows_Password_Recovery_Pro_2.6.2.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۷ مگابایت


Posted in 1