دانلود نرم افزار JFormDesigner 6.0 – ……. – …….

JFormDesigner ابزاری مناسب برای برنامه نویسان جاوا است که با استفاده از آن طراحی اینترفیسهای گرافیکی و جذاب بر مبنای تولکیت جاوا سوئینگ کار راحتی خواهد بود. این ابزار با حمایت ویژه از JGoddies, FormLayout, GroupLayout, TableLayout و GridBagLayout به برنامه نویسان کمک میکند تا در زمان کوتاهی قادر به طراحی و ساخت فرمهای زیبا و حرفه ای باشند. از آنجایی که میزان کدنویسی دستی برای طراحی فرمها توسط این برنامه به صورت محسوسی کاهش پیدا میکند به همان نسبت زمان طراحی فرمها نیز کاهش پیدا خواهد کرد. این کار باعث میشود تا زمان بیشتری را صرف منطق برنامه و قسمتهای اصلی پروژه صرف کنید.

JFormDesigner به گونه ای ساحته شده است تا حتی افرادی که در زمینه طراحی واسط کاربری در جاوا آشنایی زیادی با کدنویسی ندارند نیز بتوانند در زمان کوتاهی فرمها و المانهای گرافیکی مورد نظر خود را طراحی کنند. یکی از مزیتهای اصلی استفاده از این برنامه ساخت سریع پروتوتایپ ها است که این موضوع باعث میشود تا زمان کمتری را در فاز طراحی پروژه طی کنید. در حالت TableLayout انعطاف طراحی بالایی دارید به عنوان مثال خیلی راحت امکان افزودن فضای خالی یا همان جداکننده ها هم به صورت عمودی و هم افقی را خواهید داشت این ویژگی در فرمهای پیچیده که نیازمند دسته بندی المانها در بخشهای جدا هستید بسیار کارامد خواهد بود.

همچنین تغییر هیدر و اضافه و حذف کردن ستونها و ردیفهای جدید در ساختار گرید بسیار راحت خواهد بود. همه کارها به صورت درگ دراپ انجام میشود و درگیری بسیاری کمی با کد خواهید داشت. این ابزار با سهولت بسیار بالایی امکان محلی کردن زبان واسط کاربری را در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد. تمامی ریسورسها و رشته های مورد استفاده در یک مکان مرکزی به همراه کلید ذخیره میشود که با تغییر آنها زبان رابط کاربری نیز تغییر پیدا میکند. این برنامه به صورت پلاگینی برای محیطهای کدنویسی جاوا مانند اکلیپس، نت بینس، اینتلی جی و JDeveloper قابل استفاده است.

JFormDesigner Requirements

Eclipse plug-in: Eclipse 3.6 – 3.8, 4.0 – 4.6; other Eclipse based Java IDEs (running on Oracle JRE)

NetBeans plug-in: NetBeans 7.2 – 8.2

IntelliJ IDEA plug-in: IntelliJ IDEA 12 – 2016.3

JDeveloper plug-in: JDeveloper 11g Release 2 (11.1.2) or 12c (12.1.x – 12.2.x)

در مورد ورژن‌ی ۶ پس از نصب نرم‌افزار فایل Keygen را از پوشه‌ی Crack با Run as administrator اجرا کرده و روی Patch کلیک کنید. فایل JFormDesigner.jar را از مسیر پیش‌فرض (برای ویندوز ۶۴ بیتی) C:Program Files (x86)JFormDesignerlib وارد کنید. سپس اطلاعات دلخواه را در Keygen وارد کرده و فایل لایسنس را ذخیره کنید. درنهایت برنامه را اجرا کرده و فایل لایسنس ذخیره‌شده در مرحله‌ی قبل را وارد کنید.

این ورژن در ۱۷ دی ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود JFormDesigner_6.0

دانلود JFormDesigner_5.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹۳ مگابایت


Posted in 1