دانلود نرم افزار masterSERIES 2011.04.27 – ……. – …….

MasterSeries کالکشنی از نرم افزارهای تخصصی برای مهندسین سازه است. با استفاده از برنامه های موجود در این بسته امکان طراحی، مدلسازی، آنالیز و ارزیابی انواع سازه های فولادی، بتنی، چوبی و … وجود دارد. به عنوان مثال در بحث ساخت سازه های فولادی MasterKey steel design نرم افزاری کامل برای این کار است. توسط این برنامه امکان ساخت المانهای مورد نیاز برای طراحی سازه های فلزی وجود دارد. این المانها به راحتی در سایر نرم افزارهای این مجموعه قابل استفاده خواهند بود.

برای طراحی و آنالیز سگدستها و تیرآهنهای و همچنین قالبهای فلزی آن هم به صورت تعاملی و زنده Steel Beam Designer انتخاب مناسبی است. MasterPort رویکردی جدیدی جهت تولید، آنالیز و طراحی و مدلسازی قالبهای پلاستیک فشرده به صورت سه بعدی است. توسط این برنامه امکان آنالیز ساده چارچوب مدلسازی شده در مقابل عوامل طبیعی مانند باد، برف و زمین لرزه وجود دارد. بخش اعظم سه بعدی سازی در این نرم افزار به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر صورت میگیرید.

در صنعت طراحی سازه اکنون کامپوزیتها به صورت روزافزونی مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از این دسته از مواد به دلیل وزن کم و استحکام بالا در کنار ساختارهای فیزیکی و شیمیایی خاص آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. Composite Design نرم افزاری است جهت طراحی ستونهای کامپوزیت بر مبنای آئین نامه ها و استانداردهای روز اروپایی. برای ساخت سازه های چوبی که در مناطق اروپایی رواج زیادی دارد برنامه Timber Design میتواند به شما کمک کند. این برنامه دقیقا همانند سایر نرم افزارهای طراحی سازه قابلیت طراحی سازه چوبی را در اختیار شما قرار میدهد ضمن اینکه امکان آنالیز و سنجش لود و اضافه بار نیز در آن به خوبی پشتیبانی میشود.

حتی برای ساخت بناهای مسکونی که با مصالح بنایی بالا میروند نیز برنامه Masnory Design همیار شما خواهد بود. به کمک این برنامه خواهید توانست دیوارها و ستونهای بتنی که با مصالح بنایی ساخته شده اند را با سرعت بالا طراحی و بر مبنای کدهای استاندارد اروپایی و بریتیش مورد ارزیابی قرار دهید. MasterSeries Suite تعداد زیادی از نرم افزارهای دیگر نیز برای نقشه کشی، طراحی پیش طرح ها، طراحی و آنالیز سازه های بتنی و همچنین ابزارهای جامعی برای آنالیز سازه در اختیار شما قرار میدهد که به واسطه آنها تمامی ابزارهای لازم برای طراحی، مدلسازی و آنالیز سازه را در اختیار خواهید داشت.

:MasterSeries System Requirements

Windows XP / 7 (in newer version not tested completely)

 

در فایل Readme.txt آورده شده است.

دانلود MasterSeries_2011.04.27

دانلود MasterSeries_2009.06.08

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۳۰ مگابایت


Posted in 1