دانلود نرم افزار Mentor Graphics Capital 2015.1.162 x64 – ……. – …….

Mentor Graphics Capital نرم افزاری قدرتمند و پیشرفته از شرکت منتور گرافیک برای طراحی سیستمهای برق رسانی است. این شرکت سابقه درخشانی در ارئه راه حلهای سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه برق داشته است و هر ساله با تغییرات گسترده ای در محصولات خود، رضایت بیشتر مشتریان را جلب میکند. Capital به عنوان گل سرسبد محصولات این شرکت در هر ورژن تغییرات گسترده ای را به کاربران رونمایی میکند. این نرم افزار به صورت گسترده ای در صنایع خودروسازی، هوافضا و سایر شاخه های صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.

این برنامه به خوبی با فرایند طراحی و تولید صنعتی ترکیب شده و از ابتدایی ترین مراحل طراحی محصول تا مراحل ساخت و تولید و خدمات رسانی در کنار شما خواهد بود. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که دارای امکانات کاملی برای ساخت سیستم های برق رسانی است، خواه بر روی یک پروژه های کوچک کار میکنید و یا در حال انجام پروژه های بزرگ باشید این نرم افزار در بخش برق رسانی هیچ چیزی کم نگذاشته است. با استفاده از این محصول به راحتی میتوانید معماری کلی سیستم های برق رسانی و بعد از آن طراحی دقیق به همراه مستندات تفصیلی را ایجاد کنید.

مستندات به صورت خودکار بر اساس طراحی انجام شده تولید میشوند و تنها چیزی که لازم دارید قالب بندی و انتخاب استایل مناسب برای خروجی مستندات است. محیط برنامه نیز همانند اغلب نرم افزارهای تخصصی ساده و مرتب طراحی شده است و بدون درگیری زیاد با منوها و گزینه های مختلف میتوانید با برنامه کار کنید. به همراه برنامه یک راهنمای جامع هم ارائه شده است که در هر جایی از برنامه  ابهام داشته باشید میتوانید با رجوع به آن پاسخ مشکل خود را پیدا کنید.

Mentor Graphics Capital System Requirements

Supported Operating Systems: Windows 7even / 8.x / 10 / Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۹۵۰ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۹۲ گیگابایت


Posted in 1