دانلود نرم افزار MeshCAM Pro 6 Build 27 – ……. – …….

MeshCAM نرم افزاری قدرتمند و ساده جهت ماشین کاری سه بعدی است. تفاوت اصلی این برنامه با سایر برنامه های تخصصی در سادگی و سرراست بودن مراحل کار با آن است. برنامه به صورت کامل برای ماشین کاری مدلهای سه بعدی عرضه شده است و تمامی تمرکز شرکت سازنده روی سادگی فرایند و افزایش سرعت بهره بردای است. نیازی نیست که در زمینه نرم افزارهای CAM تخصص زیادی داشته باشید حتی کاربران مبتدی توسط این برنامه قادر هستند با حداقل تعامل، مدلهای سه بعدی مورد نظر را برای انجام عملیات ماشین کاری به کار گیرند.

تقریبا تمامی انواع فایلهای CAD نرم افزارهای مهندسی در این برنامه قابل ایمپورت شدن هستند و به محض وارد کردن فایل CAD با حداقل ورودی های لازم toolpath مورد نظرتان را میتوانید ایجاد کنید. این نرم فزار همچنین قادر به تولید خودکار جی کدهای مورد نیاز دستگاه های CNC است. گول سادگی این برنامه را نخورید، در عین سادگی MeshCAM انعطاف پذیری بالایی نیز دارد و تقریبا برای پیشرفته ترین عملیات ماشین کاری نیز قادر به استفاده از این برنامه هستید.

STL و DXF دو فرمت استاندارد نرم افزارهای کد سه بعدی است که در اکثر محصولات عرضه شده استفاده میشود. این برنامه با پذیرش این فایلها تقریبا سازگاری بی نظیری با اکثر نرم افزاری CAD سه بعدی برقرار کرده است. تعدادی از این برنامه ها عبارتند از : اینونتور، سالیدورک، زدبراش، بلندر، اسکچ اپ، اتوکد و … . همچنین اگر نیازمند کار با مدلهای دو بعدی هستید به راحتی با وارد کردن فایلهای DXF دو بعدی قادر به انجام این کار خواهید بود. گاهی اوقات میخواهید قطعه ای را طراحی کنید ولی به دلایلی یا با نرم افزارهای موجود قادر به ساخت آن قطعه نیستید و یا نرم افزار مرتبط آن کار را در اختیار ندارید، نگران نباشید حرف از انعطاف پذیری MeshCAM بی راه نیست! به راحتی با وارد کردن یک تصویر با پسوند jpg, bmp و png به برنامه، به صورت خودکار به یک مدل سه بعدی قابل اصلاح تبدیل میشود که برای انجام عملیات ماشین کاری میتوانید از این مدل استفاده کنید.

MeshCAM System Requirements

Windows XP/Vista/Windows 7 and at least 512 MB RAM (2GB Preferred).

با استفاده از اطلاعات موجود در فایل Serial.txt نرم افزار را کرک کنید.

دانلود MeshCAM_Pro_6_Build_27

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۵ مگابایت


Posted in 1