دانلود نرم افزار NeiWorks 2.1 SP1.0 for SolidWorks 2008-2015 x86/x64 – ……. – …….

NeiWorks پلاگینی قدرتمند برای مدلسازی و آنالیز المان محدود در نرم افزار سالیدورک است. این پلاگین در واقع در همان شکل و شمایل گرافیکی سالیدورک امکانات جدیدی به محیط برنامه اضافه میکند که کاربران به راحتی قادر خواهند بود انواع مدلهای المان محدود یا به عبارت دقیقتر finite element را در محیط آشنای سالیدورک طراحی و آنالیز کنند. ترکیب این پلاگین با قابلیتهای پایه نرم افزار سالیدورک یک نقطه قوت بزرگ محسوب میشود. در واقع مهندسین توام با قابلیتهای طراحی سالیدورک امکان انجام فعالیتهای CAE یا مهندسی به کمک کامپیوتر را نیز خواهند داشت.

با استفاده از این پلاگین تحلیل بارهای تحمیل شده، شرایط مرزی، تحلیل وضعیت مش و تاثیر آن بر محصول و … را به راحتی میتوانید آنالیز کنید. جالب اینجاست که با تغییر ساختار مش و طراحی انجام شده، همزمان نتایج تحلیل در این پلاگین نیز به روز آوری خواهد شد. این ویژگی باعث آشنایی سریعتر شما با تاثیر و تاثر عوامل و فاکتورها خواهد شد که بسیار قابلیت ارزشمندی است. کاربران سالیدورک اکنون میتوانند ساده تر از گذشته داده های FEA خود را با استانداردهای پیش پردزاش و پس پردازش محصول متصل کنند.

شما این امکان را خواهید داشت تا آنالیزهای استاتیک و پویا انجام دهید، ظرفیت انتقال حرارتی مدل را بررسی کنید، انواع تستهای استرس و شرایط بحرانی را بر روی محصول تست کنید، افزون بر اینها، قابلیتهای مختلفی نیز برای کنترل و آنالیز ساختارهای کامپوزیتی در اختیار خواهید داشت. این برنامه به مهندسین کمک میکند تا با تجزیه و تحلیل صحیح، وضعیت محصول را بهینه سازی کنند و سبک مدلسازی بر مبنای قرارداد را راحت تر از گذشته پیاده سازی نمایند. استفاده از این نرم افزار باعث کاهش زمان تولید و کاهش چشمگیر هزینه هایی تولید خواهد شد چرا که بدون آزمون و خطا و بدون اینکه نیازی به ساخت پروتوتایپهای پرهزینه داشته باشید قادر هستید همه مراحل آزمون و ارزیابی را در یک محیط نرم افزاری بی خطر انجام دهید.

NeiWorks System Requirements

Network: Broadband or equivalent high speed connection highly recommended. Satellite internet is not recommended, due to the high level of latency the connections experience. Outbound port 3389 needs to be open in order to connect.

OS: Windows XP SP3 or later (Windows XP SP3*, Vista*, 7, 8, 8.1 and 10).

Processor: 400 MHz or greater.

RAM: Minimum of 512 MB.

Disk: At least 30 MB available disk space.

Display:

QuickBooks 2013 – 1024×768 or greater recommended.

QuickBooks 2014 and newer – 1280×1024 or greater recommended.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود NeiWorks_2.1_SP1.0_for_SolidWorks_2008-2015_x86

دانلود NeiWorks_2.1_SP1.0_for_SolidWorks_2008-2015_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ۳۲ بیتی: ۲۰۹ مگابایت

ورژن ۶۴ بیتی: ۲۶۲ مگابایت


Posted in 1