دانلود نرم افزار Nicomsoft OCR SDK 7.0.885 – ……. – …….

Nicomsoft OCR SDK کامپوننت قدرتمند OCR جهت استخراج متن از داخل تصاویر برای ۲۶ زبان مختلف (به جز فارسی) است که برنامه نویسان با اطمینان بالایی میتوانند این کامپوننت ارزشمند را در پروژه های خود استفاده کنند. این محصول در حال حاضر از ۲۶ زبان زنده دنیا مانند انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، بلغاری، لهستانی، پرتغالی و … بعلاوه ۵ زبان آسیایی شامل چینی سنتی، چینی ساده شده، عربی، ژاپنی، کره ای پشتیبانی میکند. این کامپوننت از فرمتهای تصویری مختلفی مانند BMP, JPg,PNG,Tiff و gif به عنوان ورودی پشتیبانی میکند و قادر است به خوبی متن مورد نظر شما را از داخل این فرمتها استخراج کند.

فرمتهای tiff و gif همانطور که در جریان هستید شامل چندین تصویر مختلف هستند. فایلهای tiff دارای چندین لایه مختلف و فایلهای gif مجموعه از فریمهای پشت سر هم هستند. این کامپوننت قادر است متون محصور در این دسته از تصاویر را نیز به خوبی شناسایی و استخراج کند. نتیجه ocr در قالب فرمتهای گوناگونی مانند PDF, PDF/A (PDF/A-1a or PDF/A-1b), RTF, Text و فرمت xml قابل ذخیره سازی است. یکی از ویژگی های جالب این محصول تنوع روشهای ورود داده است.

به عنوان مثال برای عملیات ocr علاوه بر فایلهای تصویری امکان استفاده از فایلهای خام و همچنین محتویات حافظه را نیز خواهید داشت. این کامپوننت همچنین قادر به خواندن بارکدهای با فرمتهای استاندارد متنوعی نیز میباشد. علاوه بر اینها از اطلاعات MRZ که در پاسپورتها، ویزاکارت و سایر کارتهای شناسایی و بانکی مورد استفاده قرار میگیرد پشتیبانی میکند. Nicomsoft OCR SDK قادر است صفحاتی که به صورت وارونه و یا سایر زوایا اسکن شده اند را نیز ocr کند. یکی از جالبترین قسمتهای این کتابخانه امکان برعکس کردن، چرخاندن و انعکاس آینه ای تصویر ورودی قبل از عملیات ocr است. از این ویژگی میتوانید در ocr تصاویری که به هر دلیلی وارونه هستند مثلا تصاویر متنی که در آینه افتاده است و … استفاده کنید.

The Nicomsoft OCR SDK is designed for using with:

Microsoft Visual C/C++

Microsoft Visual C#

Microsoft Visual Studio .NET

Microsoft Visual Basic .NET (VB.NET)

Microsoft Visual Basic

Embarcadero Delphi

Embarcadero C++ Builder

Java

Other programming systems that can access functions in DLLs or use COM objects.

فایلهای موجود در فولدر Crack را به تناسب ویرایش ویندوز در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Nicomsoft_OCR_SDK_7.0.885

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹۵ مگابایت


Posted in 1