دانلود نرم افزار Nirvana Technologies PLUS 2D Metal/Glass/Wood 10.52 – ……. – …….

PLUS 2D نرم افزاری کاربردی جهت برشکاری بهینه و به حداقل رسانی پرت برش میباشد. Nesting به فرایند تهیه الگوهای برش برای به حداقل رسانی پرت مواد مصرفی اتلاق میشود. به عنوان مثال وقتی قرار باشد فلان الگو را بر روی پارچه به تعداد زیادی درآورید، بدون داشتن برنامه و انجام کار ممکن است در انتهای کار با پارچه های زائد مواجه شوید که به عنوان پرت مواد مصرفی محسوب میشوند. این برنامه ساخته شده است تا میزان مواد زائد به حداقل میزان ممکن برسد.

PLUS 2D در صنایع مختلفی از ورقکاری گرفته تا صنعت شیشه، چوب، آهن، فرش، PCB و… کاربردهای زیادی دارد و به ادعای شرکت سازنده یکی از پرمخاطبترین برنامه های این شرکت به لحاظ گستره مصرف کنندگان آن در بین صنایع مختلف است. این برنامه قادر است با الگوهای هوشمند و روشهای بهینه حداکثر استفاده را از مواد ورودی انجام دهد و میزان زایدات را به حداقل میزان ممکن تقلیل دهد. در این نرم افزار کاربران میتوانند با تعریف پروفایلهای مختلف تنها یکبار مشخصات ورق مورد نظر را وارد کنند تا در دفعات بعدی نیازی به وارد کردن مجدد آنها نباشد، تنها کافی است که پروفایل مورد نظر را انتخاب و مقادیر جدید را وارد کنند.

نرم افزار هیچ محدودیتی در تعداد قطعات ندارد و هر ورقی از هر جنسی و با هر ابعادی را میتوانید استفاده کنید. به همراه برنامه کتابخانه ای استاندارد از مواد مختلف وجود دارد که مشخصات اولیه آنها وارد شده است و تنها کافی است ماده مورد نظر را فرخوانی و از آن در پروژه های خود استفاده کنید. واسط کاربری برنامه نیز بسیار ساده و به دور از پیچیدگی های بی مورد است، در چند قدم ساده میتوانید خروجی مورد نظر را تحویل بگیرید. برای الگوهایی که مستطیلی نیستند و در محدوده پترنهای برنامه وجود ندارد این امکان را دارید که بر اساس نیازهای خود، الگوی چدیدی تعریف و از آن استفاده کنید.

PLUS 2D System Requirements

MicroProcessor 1 GHz 32-bit (x86) processor

Hard Disk Free Space 200 MB (or more)

RAM 2 GB (or more)

Operating System Windows Vista or Later

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Nirvana_Technologies_PLUS_2D_Metal_Glass_Wood_10.52

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۴ مگابایت


Posted in 1