دانلود نرم افزار QSR NVivo 10.0.641.0 SP6 x86/x64 / 11.4.0 macOS – ……. – …….

Nvivo نرم افزاری مناسب جهت ذخیره سازی، مدیریت و آنالیز آماری داده هاست. در واقع این برنامه محیطی یکپارچه برای ذخیره سازی انواع فایلها و داده های متنی، تصویری، صوتی و … است. به راحتی میتوانید تمامی اسناد آفیس، ورد، اسلایدها، فایلهای پی دی اف، جداول اطلاعاتی، بانکهای اطلاعاتی مرتبط با پروژه یا پژوهش خود را در این برنامه ثبت کنید. در کنار هر فایلی میتوانید اطلاعات تکمیلی، نکات مهم و نتایج اولیه را ذکر کنید. بعد میتوانید از طریق ابزارهای موجود در این نرم افزار اقدام به تحلیل های کمی و کیفی کنید.

به عنوان مثال امکان جستجو کردن تمام متن در اطلاعات ذخیره شده وجود دارد. همچنین امکان پیدا کردن کلمات مشابه و یا مرتبط با یک کلمه کلید خاصی به راحتی امکان پذیر است.  تمامی اطلاعات در node های اطلاعاتی ذخیره میشود که بر مبنای فاکتورهای مختلف این گره ها امکان تحلیل داده ها وجود دارد. تمامی اطلاعات در این برنامه در قالب یک بانک اطلاعاتی واحد ذخیره میشود و این موضوع باعث میشود تا به آسانی بتوانید از داده های این برنامه بکاپ تهیه کنید و در مکان مورد نظر ذخیره کنید. البته فایلهای بزرگ مثلا فیلم های مستند و یا کلیپهای صوتی و سخنرانی هایی با حجم سنگین را میتوانید به صورت مجزا از بانک اطلاعاتی ذخیره کنید تا حجم بکاپ کاهش پیدا کند.

این برنامه به خوبی با سایر نرم افزار آماری و همچنین محصولات آفیس سازگار است و این امکان برای شما مهیا است تا داده های مورد نظر را در نرم افزارهای مرتبط باز کنید. محققین، متخصصین و دانشجویان رشته های مختلف به خصوص رشته آمار، سازمان های دولتی، افراد فعال در امور اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و بسیاری از مدیران به کمک این برنامه راحت تر میتوانند اطلاعات کیفی و نتایج مفیدی را از میان حجم انبوده داده ها و اطلاعات استخراج کنند.

Nvivo Compatibility

Minimum requirements

NVivo supports the following minimum requirements:

۱٫۲ GHz Pentium III-compatible processor (32-bit) or 1.4 GHz Pentium 4-compatible processor (64-bit)

۱ GB RAM or more

۱۰۲۴ x 768 screen resolution

Microsoft Windows XP SP2 or later

Approximately 2 GB of available hard-disk space (additional hard-disk space may be required for NVivo projects)

در فایل Readme.txt آورده شده است.

دانلود QSR NVivo 10.0.638.0 SP6 x86

دانلود v10.0.641.0 Update Only x86

دانلود QSR NVivo 10.0.638.0 SP6 x64

دانلود v10.0.641.0 Update Only x64

دانلود NVivo_11.4.0_Multilangual_MacOSX

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۷۶ + ۴۱۷ مگابایت


Posted in 1