دانلود نرم افزار Schlumberger Techlog 2015.3 Revision 158051 x64 – ……. – …….

Schlumberger Techlog یک نرم افزار بسیار قدرتمند با محیطی کاملا یکپارچه همراه با تمامی ویژگی های که برای پردازش داده ها و نشان دادن نتایج مورد نیاز است می باشد. این نرم افزار قادر است تا به پردازش داده های مربوط به زمین شناسی، حفاری, مخزن و مهندسی تولید و ژئوفیزیک بپردازد. از دیگر توانایی های این نرم افزار می توان به زمین شناسی شامل آنالیز لاگ های تصویری، آنالیز بافت، آنالیز لاگ دیپ میتر، آنالیز مغزه و …، حفاری شامل آنالیز پایداری دیواره چاه اشاره کرد.

 

ویژگی های نرم افزار Schlumberger Techlog:

  • Studio environment: نرم افزار Techlog در حال حاضر از محیط استودیو چند رشته ای گردش کار و همکاری نزدیک تر ازقبل استفاده می کند. این تحول قابل توجه باعث بهبود داده ها شده است. محیط استودیو دارای ویژگی هایی مانند اعلان ها، مخازن و پروژه مرورگرها و ابزارهای همکاری متفاوتی است.
  • Ocean framework: توسعه پذیری از طریق چارچوب توسعه نرم افزار محبوب ترین ویژگی این نرم افزار می باشد. این تغییر گام در بهره وری و مقیاس پذیری با باز کردن بستر های نرم افزاری برای برنامه های مبتکرانه و ساخت پلاگین توسط شرکت های شخص ثالث میسر شده است.
  • Techlog platform: قابلیت ذخیره لایسنس برای استفاده میان افراد مختلف کمپانی، اضافه شدن ریبون.
  • Geomechanics: ژئو مکانیک
  • Geology: این قابلیت باعث آوردن پیشرفت در قابلیت گردش کار الگوریتم و توانایی استخراج صفحه ارتباط در LogView با استفاده از یک موتور گرافیکی شده است.
  • Petrophysics: ماژول Petrophysics 3D با حالت محلی لایه مدل و مدل EcoScope نوترون سریع، به جلوپیشرفت کرده است.
  • Drilling: حفاری تجزیه و تحلیل شامل تفکیک عملیات و جادوگر حفاری برای حفاری عملکرد و گردش برای تمیز کردن سوراخ به روز شده است.
  • Geophysics: این بخش دارای قابلیت های فیزیک سنگ شامل جایگزینی مایعات multimineral، برشی به سرعت مدل سازی upscalingو دامنه در مقابل زاویه (آوا) تجزیه و تحلیل می باشد.

 

برای مشاهده تمامی ویژگی های نرم افزار به اینجا مراجعه کنید.

Windows XP / 7 / 8.1 / 10

 

 

در فایل Readme آورده شده است.

دانلود Schlumberger_Techlog 2015.3 Revision 158051 x64

Schlumberger Techlog 2011.2.2 Revision 100227

دانلود Schlumberger_Techlog 2011.2.2 Revision 100227 x86

دانلود Schlumberger_Techlog 2011.2.2 Revision 100227 x64

دانلود لایسنس جدید

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۴۶ مگابایت


Posted in 1