دانلود نرم افزار Serif PagePlus X9 19.0.2.21 + Portable – ……. – …….

PagePlus نرم افزاری قدرتمند برای نشر رومیزی است. این برنامه به خوبی قابل قیاس با رقبایی همچون InDesign است و توانسته است به خوبی تمامی نیازهای مورد نیاز در حوزه نشر رومیزی را تحت پوشش قرار دهد. معمولا برای چاپ روزنامه، مجله، کتاب، ویژه نامه، هفته نامه از این نرم افزار استفاده میشود. با استفاده از این برنامه میتوانید محصول نهایی را به هر صورتی که دوست دارید چینش و قالب بندی کنید و در نهایت در قالب فایلهای pdf استاندارد و یا به صورت چاپی دریافت نمایید.

در هنگام استفاده از این برنامه دو انتخاب دارید یا میتوانید یک سند جدید ایجاد کنید و تمامی قالب بندی ها را از ابتدا انجام دهید و یا از میان صدها قالب آماده آن استفاده نمایید. قابل ذکر است که این قالب های آماده به صورت پیشنهادی و بر مبنای استانداردهای روز تهیه شده اند ولی در هر قسمتی از آن میتوانید تغییرات مورد نظرتان را اعمال نمایید. اگر قصد ساخت تقویم تبلیغاتی، سربرگهای اداری و غیر را دارید PagePlus انتخاب مناسبی است چرا که طراحی این نوع کارها در این برنامه بسیار ساده است.

در حوزه نشر محصولات به صورت ایبوکها نیز این برنامه بسیار موفق بوده است. شما کار نهایی را میتوانید در قالب فرمتهای استاندارد pdf و یا حتی فرمتهای استاندارد epub و mobi دریافت نمایید. از آنجایی که این برنامه به زبان ++C نوشته شده است سرعت اجرای بالایی دارد و بر روی اکثر سیستم ها بدون هیچ گونه مشکلی قابل اجراست. این برنامه از زبان های راست به چپ و با کاراکترهای یونیکد مانند فارسی و عربی به خوبی پشتیبانی میکند. اولین ورژن PagePlus به صورت رسمی در سال ۱۹۹۱ ارائه شد و با گذشت چندین سال و تجربه شکستها و موفقیتهای مختلف اکنون در جایگاه یک نرم افزار حرفه ای نشر رومیزی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

PagePlus Compatibility:

Minimum System requirements

Pentium PC with DVD/CD drive and mouse

Microsoft Windows® ۷, Vista, or XP (32-bit) operating system

۵۱۲MB RAM

۷۹۵MB free hard disk space

۱۰۲۴ x 600 monitor resolution

Optional requirements

۳D Accelerated graphics card with DirectX 9 (or above) or OpenGL support

Internet account and connection required for uploading and software auto update

Adobe® Flash® Player 9.0 or above to view Learning Zone resources and Startup Wizard

فایل Readme.txt همراه هر ورژن را مطالعه کنید.

Serif PagePlus X9 19.0.1.19 + Update 19.0.2.21

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۲۶۳ مگابایت

دانلود Serif_PagePlus_X9_19.0.2.21

Serif PagePlus X9 19.0.2.21 Portable

دانلود Serif_PagePlus_X9_19.0.2.21_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

 


Posted in 1