دانلود نرم افزار Smart Driver Updater 4.0.5 Build 4.0.0.1992 – ……. – …….

Smart Driver Updater نرم افزاری مناسب جهت بروزرسانی درایورهای کامپیوتر است. سخت افزارهای موجود در کامپیوتر برای ارتباط با سیستم عامل بایستی با زبان مشترکی خودشان را به سیستم عامل معرفی کنند. این زبان مشترک درایور است. تا زمانی که درایور یک سخت افزار به درستی در سیستم نصب نشده باشد. سیستم عامل نمیتواند با آن قطعه ارتباط برقرار کند. مثال ملموس این موضوع پرینترها هستند. پرینترها بر خلاف سایر سخت افزارها معمولا نیاز حتمی به نصب کردن دستی درایورها دارند در غیر این صورت کار نمیکنند.

شما باید از طریق سی دی نصب درایور همراه پرینتر و یا از طریق اینترنت این کار را انجام دهید. سخت افزارهایی مثل ماوس و کیبورد به دلیل استفاده زیاد معمولا خود ویندوز درایورهایی را به صورت پیش فرض برای مارکهای مختلف نوشته است ولی برای بهره بردن از حداکثر توانایی ها و خدمات یک سخت افزار بایستی حتما آخرین درایورهای همان قطعه را دانلود و نصب کنید. با فرض حرفه ای بودن شما، انجام این کار به صورت دستی امکان پذیر است ولی کار زمان بری است و برای کاربران مبتدی هم ممکن است مستعد خطا باشد.

Smart Driver Updater با شناسایی و نصب خودکار درایورهای سیستم شما میتواند این مسیر را هموارتر کند. این برنامه با دارا بودن بانک اطلاعاتی مشتمل بر ۶۰۰ هزار درایور قادر است درایور هر نوع سخت افزاری چه جدید و چه قدیم را شناسایی و نصب کند. برنامه با نسخه های مختلف ویندوز از XP گرفته تا ویندوز ۱۰ را سازگار است و شما قادر هستید تنها با یک کلیک درایورهای مورد نظر را به آخرین نسه بروزرسانی کنید. سرعت اسکن این برنامه بالاست و محیط گرافیکی ساده و جمع و جوری هم دارد. بعد از اسکن نتایج به صورتی مرتب به شما نمایش داده میشود. نسخه فعلی درایور و نسخه جدید نمایش داده میشود. شما می توانید به انتخاب خودتان درایورهای مورد نظر را برای دانلود و نصب انتخاب کنید.

Smart Driver Updater Compatibility:

Current Version 4.0

Windows Operating System: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

۲٫۸ MB free disk space

۲۵۶ MB RAM

Processor: Pentium Class

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Smart_Driver_Updater_4.0.5_Build_4.0.0.1992

دانلود Smart_Driver_Updater_4.0.5_Build_4.0.0.1883_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵ مگابایت


Posted in 1