دانلود نرم افزار SPI SheetMetalWorks 2017.0 x64 for SolidWorks 2017 – ……. – …….

SheetMetalWorks محصولی کارآمد و مفید برای انجام عملیات ورق کاری در محیط سالیدورک است. این برنامه که در واقع به صورت یک پلاگین به محیط نرم افزار سالیدورک اضافه میشود تمامی امکانات و قابلیتهای لازم برای کارهای مربوط به ورق کاری و طراحی کامپوننتهای مرتبط را در اختیار شما قرار میدهد. استفاده از چندین نرم افزار مختلف برای کارهای تخصصی اگرچه انتخاب درستی است ولی عیب آن اینجاست که استفاده از چندین برنامه نیازمند یادگیری آنها نیز هست. شاید فرصت یادگیری چندین برنامه مجزا را نداشته باشید، در این شرایط استفاده از پلاگینها که به محیط نرم افزار مورد نظر شما اضافه میشوند به یک انتخاب مهم تبدیل میشوند.

نرم افزار سالیدورک به عنوان یکی از قوی ترین برنامه های رشته مکانیک میزبان پلاگینهای زیادی است که SPI GmbH نیز پلاگین ورق کاری خود را برای این محیط ارائه کرده است. با استفاده از این پلاگین طراحی پیچیده ترین پروژه های ورق کاری با کمترین میزان تخصص و در کمترین زمان ممکن در نرم افزار سالیدورک امکان پذیر است. در این پلاگین کتابخانه های مختلفی برای هندل کردن کامپوننتهایی شامل یک قطعه و یا چندین قطعه مختلف به همراه تغییرات آنها وجود دارد که البته قابل گسترش نیز میباشد.

با استفاده از این کتابخانه به روشهای مختلفی میتوانید بین قطعات مختلف اتصال برقرار کرده، آنها را شکل دهی کنید و تغییرات اعمال شده بر روی آنها را مدیریت کنید. در هر مرحله از پروژه قادر هستید به صورت پارامتریک تغییرات مورد نظر را اعمال کنید و تاثیر این تغییرات را به صورت زنده بر روی سایر قسمتها مشاهده کنید. برنامه قادر است ساختار قطعات را به صورت خودکار تغییر داده و برای بهینه سازی ساختار شما را راهنمایی کند. به کمک این پلاگین انجام قسمتهای ورق کاری پروژه تسریع پیدا خواهد کرد و دقت محاسبات نیز بالاتر میرود.

SheetMetalWorks System Requirements

OS: Windows Seven / 8 / 10

System Requirements: SolidWorks 2017

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود SPI_SheetMetalWorks_2017.0_x64_for_SolidWorks_2017

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۶ مگابایت


Posted in 1