دانلود نرم افزار TallComponents PDF Collection for .NET March 2017 – ……. – …….

TallComponents PDF Collection for .NET مجموعه ای از کامپوننتهای دات نت برای کار با اسناد pdf است که توسعه دهندگان میتوانند در برنامه های خود از این کامپوننتها استفاده نمایند. تمامی این کامپوننتها به صورت مدیریت شده کدنویسی شده اند و برای استفاده از آنها نیازمند هیچ نوع وابستگی خارجی نیستید. تنها بایستی dll های مربوطه را به قسمت رفرنسهای پروژه اضافه نمایید. به عنوان مثال PDF Rasterizer کامپوننتی جالب توجه در این مجموعه است که با استفاده از آن به راحتی میتوانید اسناد pdf را به تصاویر رستر و نقشه بیتی تبدیل نمایید. این کامپوننت برای رندرینگ میتواند از +GDI و یا WPF استفاده کند، امکان پرینت گرفتن بدون دخالت و به صورت سایلنت را دارا میباشد. همچنین امکان تبدیل اسناد pdf به فایلهای TIFF چند صفحه ای را نیز دارد.

TallPDF.Net کامپوننت دیگر این مجموعه است که با استفاده از آن میتوان اسناد pdf را با رعایت استانداردهای موجود به صورت داینامیک تولید کرد. این کامپوننت کدنویسی مرتبی دارد و از اشیاء قابل فهمی مانند Document, Section, Paragraph, Table و … در آن استفاده شده است. لذا به راحتی امکان ساخت فایلهای pdf سفارشی را با استفاده از این کامپوننت خواهید داشت. یکی از ویژگی های جالب این کامپوننت شماره گذاری خودکار صفحات است، شما برای این کار نیازمند کد نویسی اضافه نخواهید بود. همچنین میتوانید فهرست مطالب و محتویات فایل های پی دی اف را به آسانی تولید کنید.

PDFKit.Net کامپوننت دیگر این کتابخانه برای خواندن، ایجاد کردن، مدیریت و کار با فایلهای pdf است. به عنوان مثال میتوانید فایل پی دی اف را به چندین فایل دیگر تقسیم کنید، رمز گذاری کنید، صفحاتی را به فایل pdf اضافه کنید. تصاویر و محتوای مورد نظر را از فایل استخراج کنید. اسناد را امضای دیجیتالی کنید و … . در کتابخانه Tall Components PDF Collection for .NET چند کامپوننت دیگر نیز وجود دارد که با وجود آنها تمامی نیازهای برنامه نویسان دات نت در حوزه کار با فایلهای pdf تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

 

لیست اجزای مجموعه:

PDFRasterizer.NET 3.0

۳٫۰٫۱۴۷٫۰

Print, Render, View and Rasterize PDF

Render or print PDF documents directly to GDI+, WPF or XPS.

PDFKit.NET 4.0

۴٫۰٫۸۱٫۰

Create and manipulate PDF documents

Split, append, stamp, encrypt, extract, fill and more. PDFKit, a true Swiss army knife.

TallPDF.NET 4.0

۴٫۰٫۱۴٫۰

Generate PDF on the fly

Generate PDF documents from scratch. Use code, XML/XSL or a combination.

PDFControls.NET 2.0

۲٫۰٫۷۵٫۰

Build your own PDF editor

UI Controls for adding PDF read and edit functionality to your .NET application.

.Net framework 4.0

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود TallComponents_TallPDF.NET_4.0.14.0

دانلود TallComponents_PDFKit.NET_4.0.81.0

دانلود TallComponents_PDFControls.NET_2.0.75.0

دانلود TallComponents_PDFRasterizer.NET_3.0.147.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۶ مگابایت


Posted in 1