دانلود نرم افزار TMS Cloud Pack for .NET 2.0.0.2 for VS 2010-2017 – ……. – …….

TMS Cloud Pack for .NET مجموعه ای کامل از کامپوننتهای دات نتی برای اتصال برنامه شما به سرویسهای کلود میباشد. اگر در پروژه دات نتی خود نیازمند ذخیره سازی و یا استخراج اطلاعات از سرویسهای کلود مانند دراپ باکس، گوگل درایو، باکس و … هستید نیازی نیست که خودتان کدهای ارتباط با این سرویسها را بنویسید. این مجموعه زحمت برنامه نویسان را کم کرده و با فراهم کردن کدهای لازم برای اتصال به این سرویسها تنها با چند خط کد به راحتی میتوانید این سرویسها را به صورت یکپارچه در برنامه خود استفاده کنید.

قابل ذکر است که این مجموعه فقط مختص سرویسهای ذخیره سازی ابری نیست بلکه انواع دیگر شبکه های کلود و اجتماعی مانند تویتر، لیندکین، فیسبوک، فلیکر، اینستاگرام و … نیز پشتیبانی میشود. به عنوان مثال به راحتی امکان ارسال پستی در فیسبوک را دارید. با چند خط کد میتوانید تصویر مورد نظر را در انستاگرام ارسال کنید و یا تویتهای اکانت مورد نظر را دریافت و در برنامه خود نمایش دهید. همچنین سرویسهای اجتماعی مکان محور مانند FourSquare هم پشتیبانی میشود.

توسط این سرویس به راحتی میتوانید مکان مورد علاقه افراد را مشاهده کنید و یا مکان جدیدی ثبت کنید. این کامپوننتها پیکربندی اولیه خاصی ندارند و با ارجاع به کتابخانه های ارائه شده در هر برنامه دات نتی میتوانید از قابلیتهای آن استفاده کنید. کدنویسی کتابخانه ها و روش ارتباط با این مجموعه نیز بسیار آسان است، کدها به خوبی داکیومنت شده اند و در هنگام کدنویسی از روی نامگذاری متدها و همچنین توضیحاتی که برای پارامترها ارائه شده خیلی سریع به کارکرد آن پی خواهید برد.

شبکه های ابری که توسط TMS Cloud Pack for .NET پشتیبانی میشود:

 

Cloud PIM

Google Calendar, Google Contacts, Windows Live Calendar, Windows Live Contacts, iCloud contacts, iCloud calendar, WebDAV, CardDAV, CalDAV

Cloud storage

DropBox, Onedrive, Google Drive, Box, myCloudData.net

Cloud image services

Picasa, Flickr, Instagram

GEO

FourSquare

Social media

Twitter, Facebook, LinkedIn

And much more

PushOver

TMS Cloud Pack for .NET Compatibility :

VS 2010-2017

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود TMS_Cloud_Pack_for_.NET_v2.0.0.2_for_VS_2010-2017

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴ مگابایت


Posted in 1