دانلود نرم افزار UltraMon 3.3.0 x86/x64 – ……. – …….

UltraMon برنامه ای مفید برای مدیریت سیستم های چند مانیتوری است. معمولا در حالت پیش فرض و با امکانات محدود ویندوز کنترل کاملی روی استفاده از چندین مانیتور نخواهید داشت. در واقع کاربران در این شرایط درگیر مسائل مختلفی میشوند که تجربه استفاده از چتندین مانیتور را ناخوشابند میکند. این برنامه جهت حل این مشکلات و بهبود بهره وری کاربران ارائه شده است. به محض نصب این برنامه، بر روی هر نمایشگر یک نوار ابزار مجزا نصب میشود که با استفاده از آن وظایف در حال اجرای مرتبط با همان مانیتور را میتوانید مشاهده کنید.

هر مانیتور دارای دسکتاپ و تنظیمات مجزاست، در هر زمان که لازم باشد میتوانید همه مانیتورها را به صورت واحد ترکیب و به یک مانیتور بزرگ تبدیل کنید. بعد از نصب این برنامه به محض اجرای یک برنامه از شما سوال میشود که در کدام مانیتور نمایش داده شود. بدین ترتیب به راحتی میتوانید برنامه های مختلف را در مانیتورهای جدا سازمان دهی کنید. مثلا اگر برنامه نویسی کار میکنید، میتوانید برنامه های مربوط به گرافیک و تصاویر را در یک مانیتور باز کنید، IDE و ابزارهای کدنویسی را در یک مانیتور دیگر و در دیگری سایتهای مرتبط با کار خود را باز نمایید.

این موضوع باعث میشود تا بسیار هوشمندانه تر و منظم تر از چندین مانیتور استفاده کنید. در هر زمان قادر هستید یک برنامه را از مانیتوری به مانیتور دیگر منتقل کنید. در این برنامه به راحتی میتوانید پروفایلهای مختلف برای مانیتورها تعریف کنید و در هر زمان آنها را فعال و یا غیر فعال کنید. حتی این امکان را خواهید داشت بر اساس یوزر لاگین شده تنظیمات مانیتور و پروفایل مورد نظر انتخاب شود. این حالت برای مواردی که از سیستم شما چندین نفر استفاده میکنند میتواند کارآمد باشد.

UltraMon Supported operating systems:

Windows 8/7/Vista/XP. Both 32- and 64-bit versions of Windows are supported, and server versions are supported as well.

با استفاده از Keygen موجود در فولدر Crack نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود UltraMon_3.3.0_x86

دانلود UltraMon_3.3.0_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

هر ورژن حدود ۳ مگابایت


Posted in 1