دانلود نرم افزار VaySoft Video to EXE Converter 6.27 – ……. – …….

VaySoft Video to EXE Converter برنامه ای کوچک و جالب برای تبدیل فایلهای ویدیویی به فایلهای اجرایی است. اولین مزیت استفاده از این برنامه برای آن دسته از افرادی است که میخواهند یک ویدیو خاص بدون درگیر شدن کاربران با مشکلات فنی بر روی سیستم آنها اجرا شود. مخصوصا اگر کاربران مبتدی باشند و برای پخش یک ویدیو خاص قادر نباشند یک ویدیو پلیر  نصب کنند! اینجاست که استفاده از این برنامه به عنوان یک راه حل مهم مطرح میشود. تنها کافی است با چند کلیک ویدیوی مورد نظر را به یک فایل اجرایی تبدیل کنید و در اختیار دیگران قرار دهید.

مزیت مهم بعدی در رابطه با قوانین کپی رایت و مسائل کپی برداری غیر مجاز است. شاید شما از طریق فروش محصولات ویدیویی کسب درآمد میکنید و دلتان نمیخواهد که دیگران به راحتی محصول شما را کپی و در اختیار دیگران قرار دهند. در این شرایط نیز VaySoft Video to EXE Converter راه حل های مناسبی برای جلوگیری از این مسئله دارد. به عنوان مثال قادر هستید با چند کلیک یک متن خاص را در طول پخش فیلم به صورت واترمارک بر روی ان قرار دهید. فایلهای اجرایی که توسط این ابزار تولید میشوند نیازمند هیچ گونه پیش نیازی نیستند و بر روی تمامی ویندوزها از ۲۰۰۰, xp, server 2003 گرفته تا ویستا، سون، ۸ و ۱۰ قابل اجرا هستند.

دیگر لازم نیست نگران نصب نبود کدکهای ویدیویی باشید. شما در هر لحظه این اطمینان را خواهید داشت که پخش کننده داخلی این نرم افزار قادر به پخش فایلهای شما بر روی تمامی ویندوزها خواهد بود. در ادامه موضوع کپی رایت که واترمارک را یک راه حل پیشگیرانه مطرح کردیم، راه حلهای دیگری نیز توسط این محصول پشتیبانی میشود. به عنوان مثال شما میتوانید برای فایلهای خود سریال تعیین کنید، طوری که فلان فایل فقط بر روی سیستم مشخصی قابل اجرا باشد. در این حالت جلوی هر گونه سوء استفاده گرفته خواهد شد و یا لااقل بسیار سخت خواهد شد. محدودیت های دیگری نیز مانند محدودیت در پخش فیلم (مثلا ۵ دقیقه)، محدودیت در دفعات اجرا و … نیز در این نرم افزار پشتیبانی میشود.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود VaySoft_Video_to_EXE_Converter_6.27

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۴ مگابایت


Posted in 1